Slovenština
Konzultácie zadarmo

Audit SEO stavu webu

Čo znamená SEO?

SEO (Search Engine Optimization) nie je žiadna veda - prečítajte si náš článok TU. V skratke sa jedná o proces nastavenia vášho webu pre získanie čo najvyšších pozícií vo vyhľadávacích výsledkoch alebo v organizácii. Nastavením sa myslí to, aký obsah na webe máte a ako máte web postavený (technické SEO).

Cieľom SEO je neustále zvyšovanie počtu návštev webu.

Demo Img 1

Na čo slúži SEO audit?

SEO audit je nevyhnutným nástrojom pre všetkých podnikateľov, ktorí nemajú vlastného experta na SEO. Vďaka audit zistíte, aké máte na webe chyby a kde je priestor na zlepšenie.

Náš tím audit pripravuje tak, aby ste navrhované zmeny mohli zapracovávať aj vy samé, čo dramaticky znižuje náklady na SEO.

 

Ako prebieha SEO audit? Čo je na to potrebné?

Na zostavenie SEO auditu nepotrebujeme prístupy do vášho webu alebo e-shopu. Bohato nám postačí prístup do Google Search Console a Google Analytics. Zvyšok informácií si zistíme vďaka plateným nástrojom atp. Zvyšok informácií pre zostavenie relevantného odporúčania vyplynie zo schôdzky, počas ktorej si vás starostlivo vyspovedáme.

 

 

Ďakujeme, že ste sa dočítali až sem. Radi by sme vám týmto ponúkli konzultáciu zadarmo. Využite náš kontaktný formulár, ozveme sa vám :)

* Povinné údaje

* Povinné údaje

Napíšte nám

Prednášame

Zistiť viac

Spolupracujeme s týmito firmami

Zobraziť všetky referencie