Slovenština
Konzultácie zadarmo

Sociálne siete

Kto by dnes netrávil aspoň pár minút denne na Facebooku, je to predsa štandard, omrknúť, čo zdieľajú priatelia a stránky, ktoré sledujeme. Podľa webu statista.com mal Facebook v prvom kvartáli 2021 vyše 1,88 miliardy aktívnych užívateľov, z čoho ale neprofituje iba Facebook. Veľmi z toho profitujú aj firmy, ktoré na Facebooku propagujú svoje produkty či služby.

Demo Img 1

Prečo inzerovať s nami?

My máme s Facebookom viac ako 5 rokov skúseností, ale nie s prechádzaním príspevkov! Naše kampane spravujeme v rozhrazni Business Manager, odkiaľ dokážeme efektívne zacieliť aj napríklad Stories na Instagrame. Facebook ale používame nielen pre produktové kampane. Budujeme zároveň povedomie značiek, ktoré chcú ľuďom oznámiť, že existujú a že majú mnoho konkurenčných výhod. Na Facebooku sme minuli státisíce a nebojíme sa povedať, že z neho dokážeme vytlačiť maximum.

Tvorba obsahu na sociálnych sieťach 

Čo to znamená?

Tvoríme pútavé príspevky, ktoré oslovia vašich potenciálnych zákazníkov. Vďaka PPC kampaniam na Facebooku alebo Instagrame je možné pomocou kvalitného obsahu veľmi efektívne zvyšovať počet návštevníkov, povedomie o značke a zároveň tržby. Tvorba obsahu na sociálnych sieťach bohužiaľ nie je iba o vyfotení produktu, čo my vieme, a podľa posledných trendov sa snažíme reaktivovať vašich potenciálnych i existujúcich zákazníkov.


Ďakujeme, že ste sa dočítali až sem. Radi by sme vám týmto ponúkli konzultáciu zadarmo. Využite náš kontaktný formulár, ozveme sa vám :)

* Povinné údaje

* Povinné údaje

Napíšte nám

Facebook PPC kampane + Instagram

Demo Img 1

Prednášame

Zistiť viac

Spolupracujeme s týmito firmami

Zobraziť všetky referencie